Adresa OÚ

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy.

• z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin

KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Mladí stolní tenisté na předních příčkách Žákovské ligy

Na letošní sezonu jsou hráči oddílu stolního tenisu připraveni dobře. A mužstvo zaznamenalo 4 vítězství a jedinou porážku na stolech Morkovic s jejich záložním týmem. Prohra byla těsná a navíc absentoval nejlepší hráč Vladislav Hilšer. O body se v zatímním průběhu dále zasloužili Trnčík Pavel /9/, Klásek Jiří /13/, Vaculík Jaroslav /6/, Polách Libor /5/, Škrabal Ota /1/ a Foltýn Vlastik /1/.

B mužstvo se pod vedením Petra Škrabaly sice teprve rozkoukává, ale ambice jsou jasné – postup do vyšší soutěže, tj. do Okresního přeboru. Mužstvo je namixováno ze starších hráčů /Vaculík, Škrabal Ota, Polášek, Škrabala Petr/ i nejmladších, tj. žáků, takže má perspektivu.

Letos poprvé jsme přihlásili do Žákovské ligy naše talenty /Daněk Filip, Hilšer Martin, Gabrhelík Lukáš a Kozelský David/ a do soutěže vstoupili vskutku impozantně třemi hladkými vítězstvími, takže se pasovali na favorita soutěže. Zdá se, že trpělivá práce s mládeží nese ovoce a budeme jenom doufat, že se se nerozplyne destilací v pálenici a mladí pozvednou úroveň stolního tenisu v Lubné na lepší pozici.

Polách Libor, trenér

DSC_0011 (2)

Datum a svátky

Úřední deska

Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Náhodná fotografie
Turnaj ve volejbale 2012