Přizpůsobení webu
Adresa OÚ

Obecní úřad

Lubná č.p. 177

767 01 Kroměříž

Tel: 573 335 025


obec@obeclubna.cz

Informace z obce
rocenka
Poloha obce

GPS - Lubná

49°22'24.60''N, 17°39'64.90''E

Ukázat na mapě

Geomorava-obec-300x148

2

5

5

CZECH POINT

Obecní úřad Lubná poskytuje ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. 


  • z rejstříku trestů
  • z katastru nemovitostí
  • z obchodního rejstříku
  • z rejstříku živnostenského podnikání pro fyzické osoby
  • z rejstříku živnostrnskéhopodnikání pro právnické osoby
  • z bodového hodnocení řidičů
  • vidimace a legalizace podpisů a listin


Základní informace
KrajZlínský
OkresKroměříž
PoštaNE
Škola
Kat. výměra764 ha
Nad. výška245 m
Počet obyv.450
Prům věk40

Důležitá telefonní čísla
Tísňová linka112
Záchr. služba155
Hasiči150
Policie158

Mladí stolní tenisté na předních příčkách Žákovské ligy

 

Na letošní sezonu jsou hráči oddílu stolního tenisu připraveni dobře. A mužstvo zaznamenalo 4 vítězství a jedinou porážku na stolech Morkovic s jejich záložním týmem. Prohra byla těsná a navíc absentoval nejlepší hráč Vladislav Hilšer. O body se v zatímním průběhu dále zasloužili Trnčík Pavel /9/, Klásek Jiří /13/, Vaculík Jaroslav /6/, Polách Libor /5/, Škrabal Ota /1/ a Foltýn Vlastik /1/.

B mužstvo se pod vedením Petra Škrabaly sice teprve rozkoukává, ale ambice jsou jasné – postup do vyšší soutěže, tj. do Okresního přeboru. Mužstvo je namixováno ze starších hráčů /Vaculík, Škrabal Ota, Polášek, Škrabala Petr/ i nejmladších, tj. žáků, takže má perspektivu.

Letos poprvé jsme přihlásili do Žákovské ligy naše talenty /Daněk Filip, Hilšer Martin, Gabrhelík Lukáš a Kozelský David/ a do soutěže vstoupili vskutku impozantně třemi hladkými vítězstvími, takže se pasovali na favorita soutěže. Zdá se, že trpělivá práce s mládeží nese ovoce a budeme jenom doufat, že se se nerozplyne destilací v pálenici a mladí pozvednou úroveň stolního tenisu v Lubné na lepší pozici.

                                                                                                                                                             Polách Libor, trenér

DSC_0011 (2)

DSC_0004

DSC_0315

DSC_0385

DSC_0332

Informace o koronaviru

Datum a svátky

 

Úřední deska


Všechny dokumenty, včetně návrhu a schváleného : rozpočtu, střednědobého výhledu rozpočtu, závěrečného účtu, rozpočtového opatření apod., jsou uveřejněny v úplném znění zde na elektronické úřední desce a nahlédnout do jejich listinné podoby je možné v kanceláři OÚ v Lubné v úředních hodinách.
Pohlednice Lubné
Na obecním úřadu jsou k dispozici nové pohlednice naší obce. Jsou zhotoveny ve dvou variantách: zimní a letní. Prodej v úředních hodinách. Cena za  1 kus 15,-Kč.

pohled letní0003

   pohled zimní0002

Odkazy

Mikroregion Chřiby

www.chribymikroregion.cz


MAS Hříběcí hory

www.hribecihory.cz


Sdružení pro cestovní ruch - KM

www.region-kromeriz.cz/

Jaké bude počasí
Služby v okolí

Kroměřížská nemocnice a.s.

Tel: 573 322 111

 

VaK Kroměříž

Tel: 573 517 500, 501

 

E-On

Tel: 840 111 333

 

RWE

Tel: 840 112 355

 

Hlavní pošta Kroměříž

Tel: 840 111 244

Zasílání novinek emailem
Statistika

TOPlist