Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

4. bodovací turnaj mládeže ve stolním tenisu

V neděli 20. března 2022 se uskutečnil na kulturním domě v Lubné 4. bodovací turnaj začínající mládeže okresu Kroměříž, kterého se zúčastnilo 24 žáků a žaček. Turnaj se hrál švýcarským způsobem na 8 kol s následujícím výsledkem:

  1. Kozelský David       Obec Lubná
  2. Vaňhara Roman      Spartak Hulín
  3. Hýsek Petr               Sokol Morkovice
  4. Mynář Mirek             Obec Lubná
  5. Víznerová Lucie       TJ Holešov
  6. Jansa Jáchym          Spartak Hulín
  7. Šáchová Anna         Obec Lubná
  8. Uličný Petr               Spartak Hulín
  9. Slováček Jakub       Slávia Kroměříž

10.Rygálová Hana      Spartak Hulín

11.Uličný Pavel           Spartak Hulín

12.Mazel Matěj           Obec Lubná

13.Janík Tobiáš           Sokol Morkovice

14.Hrdlička Jakub        Obec Lubná

15.Vaňhara Martin       Spartak Hulín

16.Trchalík Adam        TJ Holešov

17.Obdržálek Radek   Sokol Morkovice

18.Malý Viktor              Sokol Morkovice

19.Kováč Jiří                Sokol Morkovice

20.Malý Petr                 Slávia Kroměříž

21.Mišurec Lukáš         Sokol Morkovice

22.Štěpánková Nikola Slávia Kroměříž

23.Klímek Daniel         Sokol Morkovice

24.Chmela Jakub         TJ Holešov

Z uvedeného vyplývá, že turnaje se zúčastnila mládež 5ti oddílů našeho okresu. Tato situace je obdobná v průběhu celé sezony, zarážející je neúčast mládeže z dosavadní bašty v Bystřici p. Host.

Dovolil jsem si sestavit neúplné průběžné pořadí hráčů, kteří odehráli alespoň 2 turnaje podle dosaženého průměrného pořadí:

1.Rygál Vojtěch       Spartak Hulín         1

2.Janík Michal           Sokol Morkovice    1,5

3.Vaňhara Roman     Spartak Hulín        2,7

4.Kozelský David       Obec Lubná         3,3

5.Daněk Ondřej         Spartak Hulín       3,5

6.Mynář Mirek            Obec Lubná         5,3

7.Šáchová Anna        Obec Lubná         6

8.Jansa Jáchym        Spartak Hulín       8,2

9.Hýsek Petr              Sokol Morkovice  8,3

10.Slováček Jakub     Slávia Kroměříž   9

11.Uličný Pavel           Spartak Hulín      9,3

12.Janík Tobiáš           Sokol Morkovice 10,5

13.Víznerová Lucie     TJ Holešov          11,7

14.Malý Viktor              Sokol Morkovice 12,5

15.Hrušáková Amálie  KST Počenice      13

kabak koyukabak koyu Click to listen highlighted text!