Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Aktuality

Očkování psů 17.5.2024

V pátek 17.5.2024 v době od 16,00 hodin před hasičskou zbrojnicí proběhne očkování psů. Cena kombinované vakcíny 300,-Kč, vakcína proti vzteklině 100,-Kč.  Očkovací průkazy s sebou.

Přerušení dodávky pitné vody 16.5.2024

Společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. oznamuje, že tento čtvrtek 16.května v době od 8 hodin dojde na nezbytně nutnou dobu k odstávce pitné vody. Předpokládaná doba ukončení  je 12,00 hod. Po tuto dobu bude před budovou obecního úřadu přistavena cisterna s pitnou vodou. Upozorňujeme, že po znovu obnovení dodávky vody může z počátku místy dojít ke zhoršení její kvality.

Odstávka je nutná z důvodu opravy vodovodního přivaděče na Vrbce a týká se i obcí Karolín, Sulimov, Lhotka a Zlámanka.

LUBENSKÝ PEDÁL 2024

Sobota 11.5. se v naší obci nesla ve sportovním duchu. Tradici Lubenského pedálu odstartovalo  63 registrovaných cyklo závodníků a závodnic ve věku 1-15 let.  Už děti na odrážedlech měřily své síly s neskutečnou vervou a zapálením. Bylo nádherné a úsměvné vidět, jak rodiče těchto drobečků běží trasu vedle svých ratolestí a dnes je naopak k rychlé jízdě povzbuzují. Ani starší kategorie se nedaly zahanbit.  Nelehký terén okruhu části Drahy byl velkou výzvou snad pro každého z cyklistů, přesto všichni s červenými tvářemi a vyčerpáním svůj osobní cíl zvládli. Skákací hrady, malování na obličej a jízda na poníkovi byli odměnou i těm, kteří nestáli na stupíncích vítězů.

Děkujeme všem, kteří si tento sportovní den spolu s námi užili.  Děkujeme i všem dobrovolníkům a sponzorům, díky nimž byla úroveň Lubenského pedálu prostě úžasná :-).

Více fotografií ve fotogalerii >>

Výsledková listina >>

 

Click to listen highlighted text!