Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

LUBENSKÝ PEDÁL 2024

Sobota 11.5. se v naší obci nesla ve sportovním duchu. Tradici Lubenského pedálu odstartovalo  63 registrovaných cyklo závodníků a závodnic ve věku 1-15 let.  Už děti na odrážedlech měřily své síly s neskutečnou vervou a zapálením. Bylo nádherné a úsměvné vidět, jak rodiče těchto drobečků běží trasu vedle svých ratolestí a dnes je naopak k rychlé jízdě povzbuzují. Ani starší kategorie se nedaly zahanbit.  Nelehký terén okruhu části Drahy byl velkou výzvou snad pro každého z cyklistů, přesto všichni s červenými tvářemi a vyčerpáním svůj osobní cíl zvládli. Skákací hrady, malování na obličej a jízda na poníkovi byli odměnou i těm, kteří nestáli na stupíncích vítězů.

Děkujeme všem, kteří si tento sportovní den spolu s námi užili.  Děkujeme i všem dobrovolníkům a sponzorům, díky nimž byla úroveň Lubenského pedálu prostě úžasná :-).

Více fotografií ve fotogalerii >>

Výsledková listina >>

 

Click to listen highlighted text!