Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nový automobil pro dobrovolné hasiče

Starosta 1. července předal Jednotce dobrovolných hasičů naší obce nový dopravní automobil, který obec pořídila za 1.352.417,- Kč. Z ministerstva vnitra – GŘ HZS jsme obdrželi dotaci 450. 000,- Kč a Zlínský kraj přispěl částkou ve výši 300.000,- Kč. K tomu, aby toto vozidlo bylo plně samostatně akceschopné musí obec pořídit ještě požární přívěs. Starosta využil slavnostního předání vozidla také k tomu, aby poděkoval za práci a službu pro obec panu Františku Brázdilíkovi , který na vlastní žádost skončil ve funkci velitele jednotky, bez pár měsíců po 22 letech. Zároveň představil nového velitele pana Libora Kocháníčka, kterému popřál hodně úspěchů v nové funkci.

Více fotografií ve fotogalerii

 

Click to listen highlighted text!