Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Posezení s písničkou se vydařilo

Na sobotu 18. března připravilo zastupitelstvo obce pro naše „dříve narozené“ spoluobčany tradiční Posezení s písničkou. V místní kulturním domě se sešlo kolem 70 hostů. Na uvítanou obdrželi z rukou paní starostky Ivany Skypalové dárek se symbolem naší obce, ženy k tomu potěšil krásný karafiát.

Bohatý program zahájily nejmenší děti z místní mateřské školy. Pohádka O červené karkulce a kulturní pásmo plné říkanek a písniček vyloudilo dojetí i úsměv na tvářích všech přítomných.

Velké ovace sklidila svým předtančením ukázek standardních i latinskoamerických tanců dětská dvojice z taneční školy TK Gradace Kroměříž.  Požární preventista David Škrabal zaujal přednáškou        o nebezpečí požáru v domech a představil činnost našich mladých hasičů. Pohodové odpoledne doplnilo duo Ivo Gabrhelíka  a Martina Motýla, kteří svými skladbami oslovili srdce i pohybové ústrojí  J snad všech přítomných.

Děkujeme všem účinkujícím i hostům za úžasné dlouhé J odpoledne a věříme, že si společné chvíle báječně užili.

Více fotografií ve fotogalerii

Click to listen highlighted text!