Posezení s písničkou sklízelo pochvaly

V sobotu 9. března se v místním kulturním domě sešla sedmdesátka „dříve narozených“. Obecní zastupitelstvo pro ně připravilo již tradiční Posezení s písničkou. Na uvítanou všichni obdrželi z rukou paní starostky dárky v podobě semínek a materiálu k jarní výsadbě, ženy navíc květinu. Pestrý program zahájily nejmenší děti z naší mateřské školy roztomilým pásmem písniček a tanečků. Poté následovala poutavá přednáška Zdeňka Kohouta ze zahradnictví Kohout Kvasice o pěstování zeleniny, nových trendech ve výsadbě a odrůdách.

Celé pohodové odpoledne doprovázelo moravskými i českými lidovými písničkami hudební těleso Duo Moraváci s lidovým vypravěčem. Zákusky, kávička, chlebíčky, pivo a dobré víno plnily každý stůl.  Na závěr nechyběly ani písničky na přání  a zajímavé taneční kreace.

Děkujeme všem účinkujícím, hostům i pořadatelům a věříme, že si sobotní odpoledne až do večerních hodin patřičně užili.

Více fotografií ve fotogalerii.