Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Rozsvěcení vánočního stromu

V sobotu 2. prosince vpodvečer před první adventní nedělí, jsme v naší obci společně rozsvítili vánoční strom. Krátké hudební vystoupení navodilo vánoční atmosféru, kterou doplnil tradiční prodejní jarmark v režii mateřské školy. Po rozsvícení vánočního stromu, jsme dětem rozdali  mikulášské balíčky a volná zábava mohla začít. Zima a chlad nikomu příliš nevadil. Vzduchem vonělo svařené víno a skvělá gulášová polévka, děti srkaly teplý čaj a ukusovaly výborné kláče. S přáním příjemně stráveného adventu i samotných vánočních svátků jsme se rozešli do svých domovů.

Velké poděkování patří manželům Ševčíkovým, kteří nám letošní vánoční strom opět věnovali.

 

Více fotografií ve fotogalerii.

Click to listen highlighted text!