Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Úspěšný 1. obecní ples: Hudba, Tanec a Skvělá Atmosféra!

V sobotu  3.února večer se v naší obci konal první obecní ples, který byl plný radosti, tance a skvělé hudby. A co se na této úžasné akci odehrálo?

  • K tanci a poslechu hrála skupina Gaudeon band. Její hudební vystoupení bylo nezapomenutelné a na parket přivedlo vesměs všechny přítomné. Okouzlující a inspirativní vsuvkou večera bylo taneční vystoupení skupiny Duo Flamenco, které vneslo do sálu vášeň a energii tohoto latinskoamerického tance. Sólo za doprovodu kytary Daria Piga zatančila Iveta Rivero. Spolu se svými studentkami nám předvedla taneční čísla plná grácie a temperamentu. Občerstvení podávané příjemnou obsluhou dodalo přítomným energii k tanci i zpěvu, a bohatá tombola byla plná překvapení a radosti.
  • Atmosféra byla úžasná! Lidé se smáli, tancovali a užívali si společnost. První obecní ples se stal nezapomenutelným okamžikem pro všechny.

Děkujeme všem, kteří se na organizaci plesu podíleli, a všem hostům, kteří u TOHO byli s námi. Velké poděkování patří i sponzorům, kteří obci věnovali do tomboly nádherné ceny. Mnozí přítomní si tak kromě společenského zážitku  odnesli i nejednu hmotnou vzpomínku.

Těšíme se na další ročník!

 

Fotogalerie plesu >>

Click to listen highlighted text!